ضد آب کننده سیلیکونی(محافظ نما)   OPS 25000

NANO TECHNOLOGY OPTIMAL (OPS 25000)

 

موارد مصرف نانو پایه حلال خالص ۲۵۰۰۰ OPS

سنگ، آجر ، گچ ، بتن ، نفوذ در سطوح افقی ، عمودی با جذب آب پایین و ریز ترک ها

مزایا

قابل رقیق شدن هم با آب و هم با حلال ، نفوذی بدون تغییر رنگ سطح ، ضد آب سازی سطوح ، مقاوم در برابر اشعه UV ، اجرای سریع و آسان ، برای استفاده داخلی و خارجی ، مقاوم در برابر باران های اسیدی ، دوستدار محیط زیست ، خاصیت آبگریزی با قابلیت تنفس ،  جلوگیری از شوره زدن و جذب آلودگی و پوسته پوسته شدن سطح نما

آماده سازی سطح

ابتدا سطح را کاملا تمیز کرده و با پمپ آب فشار قوی شستشو دهید. سطح آماده شده را پس از آن که بطور کامل بعد از مدت ۷ الی ۱۰ روز خشک شد (ملاک فقط خشک بودن سطح کار است) ، آماده اجرای ضد آب سازی می باشد.

آماده سازی محلول

ابتدا محتوی ظرف را تکان دهید . این محلول مستقیم بدون رقیق سازی و می توان رقیق سازی با ۱۰ برابر آب دارای سختی کمتر از ۳۰۰ و یا آب مقطر و همچنین ۱۰ برابر حلال نفتی مشابه حلال ۴۰۲ مخلوط نمود و محلول آماده شده را روی سطح عاری از گرد و غبار و چربی با استفاده از قلم مو یا اسپری اجرا نمائید . بعد از مخلوط کردن با آب ، محلول می بایستی در کمتر از ۱۲ ساعت استفاده شود چون بعد از این مدت امکان فاسد شدن محلول وجود دارد.

نکات اجرا

  1. قبل از اجرای این محلول روی کل سطح، الزاما روی یک قسمت از سطح تست انجام دهید و پس از اطمینان یافتن از عدم اثر سوء ، آن را انجام دهید.
  2. سطح پوشش دهی محلول رقیق سازی شده : برای آجر ۴۰ متر مربع و برای سنگ ۵۰ متر مربع می باشد. (پوشش واقعی به خلل و فرج سطح بستگی دارد)
  3. هیچ گاه استفاده از محلول را به صورت نیمه کاره رها نکنید . همیشه آن قدر به کار ادامه دهید تا سطح کاملا اشباع شود ( تا ۲ یا ۳ دقیقه بعد از اسپری کردن دیگر جذب ندارید و نباید روی سطح اشباع شده محلول را اجرا نمود) این کار باعث می شود تا سطح در برابر آب مقاوم سازی شود و زمانی که سطح خشک شد دیگر به محلول اجازه جذب نمی دهد .
  4. به منظور سخت شدن و افزایش پایداری پوشش محلول مدت ۲۴ ساعت بعد از اجرا ، زمان نیاز است . در این مدت بهتر است از رفت و آمد و رطوبت روی سطح اجرا شده خودداری کنید .

شرایط نگهداری

محصول را در جای خشک و خنک در دمای بین ۵ تا ۴۵ درجه سانتیگراد به دور از نور خورشید ، گرما ، منبع جرقه، باران و آب های جاری نگهداری کنید. بعد از هر بار استفاده درب آن را محکم ببندید چرا که امکان واکنش آن با رطوبت هوا وجود دارد.

عمر مفید:

در شرایط نگهداری فوق ، این محصول تا حداقل دو سال قابل استفاده است.