نانو شیشه OGS 45000

NANO TECHNOLOGY OPTIMAL (OGS 45000)

 

معرفی محصول نانو شیشه OGS 45000

این محصول غیرسمی حاوی نانو ذرات سیلیکائی اصلاح شده و الکل مبتنی بر تکنولوژی نانو کاملا سازگار با محیط زیست، مخصوص سطوح شیشه ای و سطوح صیقلی مثل فلز و سرامیک است که اثر آبگریزی فوق العاده ای را بر روی این سطوح ایجاد  می کند. شیشه ها آلودگی را به سرعت به خود جذب می کنند یا با بارش چند قطره باران و یا حتی با کوچکترین تماس دستی آلوده می شوند. این مسئله برای ساختمان های بلند قابل توجه می باشد. این محلول نانو علاوه بر ضدآب نمودن سطح مقاومتی فوق العاده و با دوام در برابر خوردگی ، فرسایش و اصطکاک ایجاد می نماید. این محصول به صورت لایه ای نازکی بر سطح شیشه قرار می گیرد که ناصافی های میکرومتری و نانومتری آن موجب کاهش نیروی چسبندگی سطح میان قطرات آب و سطح شیشه می شود به عبارت دیگر، این نوع شیشه ها قابلیت آسان تمیزشوندگی با افزایش خاصیت آبگریزی پیدا می کنند.

موارد مصرف

شیشه های تک جداره، دو جداره، سکوریت، رنگی، پنل های خورشیدی، بلوک های شیشه ای، شیشه های لعاب دار، نمای ساختمان های شیشه ای، ویترین مغازه ها، انواع آینه و سطوح براق و فلزی

مزایا

محافظت در برابر آب و گرد و غبار، تمیز باقی ماندن شیشه تا مدت زمان طولانی، سهولت در تمیز نمودن شیشه بدون نیازبه مواد پاک کننده، افزایش مقاومت شیشه در برابر باران های اسیدی و لکه، حفاظت در برابر اشعه ماورای بنفش، مقاوم در برابر سایش، محافظت از تار و کدر شدن شیشه و کاملا نامرئی، صرفه جوئی در مصرف آب، وقت و هزینه، و ایجاد دید کافی در سطوح تر شده

نکات اجرا

  1. ابتدا محتوی ظرف را تکان دهید تا کاملا یکنواخت شود. سپس محلول را بدون مخلوط کردن با هیچ چیز دیگری روی سطح عاری از گرد ، غبار، چربی ، خشک و تمیز که هیچ ماده شوینده ای روی سطح باقی نمانده اسپری نمائید و پس از حداکثر ۳۰ ثانیه سطح را با دستمال کتانی یا کاغذی یا میکروفایبر بصورت دورانی پولیش دهید تا باعث جذب ماده بر سطح مورد نظر گردد.

  2. بعد از مرحله اول، چون در سطح به حالت چرب شدگی یا رگه هایی بصورت لکه وجود دارد می بایستی پس از گذشت ۱۰ الی ۲۴ ساعت بعد از اجرا مجددا با یک دستمال نرم تمیز میکروفایبر اقدام به تمیز نمودن سطح شیشه نمائید. پیشنهاد می گردد جهت بالا بردن کیفیت سطح شیشه در دو مرحله اسپری و اجرا گردد.

  3. در صورت سخت شدن محلول اجرا شده و یا مشاهده لکه بر روی سطح شیشه در مرحله تمیز نمودن می توانید سطح شیشه را مجددا به مایع نانوئی و یا آب آغشته نموده و سپس با دستمال میکروفایبر آن را خشک نمائید.

  4. از اجرای پوشش نانو در هوای سرد خودداری کنید.

  5. قبل از اجرای این محلول روی کل سطح، الزاما روی یک قسمت از سطح تست انجام دهید و پس از اطمینان یافتن از عدم اثر سوء ، آن را انجام دهید.

  6. سطح پوشش دهی : برای سطوح شیشه ای یا صیقلی ۵۰ تا ۶۰ مترمربع می باشد (پوشش واقعی به خلل و فرج سطح بستگی دارد).

  7. به منظور سخت شدن و افزایش پایداری پوشش محلول مدت ۲۴ ساعت بعد از اجرا ، زمان نیاز است . در این مدت بهتر است از رفت و آمد و رطوبت روی سطح اجرا شده خودداری کنید.

شرایط نگهداری

محلول را در جای خشک و خنک در دمای بین ۵ تا ۴۵ درجه سانتیگراد به دور از نور خورشید، گرما ، منبع جرقه ، باران و آب های جاری نگهداری کنید . بعد از هر بار استفاده درب آن را محکم ببندید چرا که امکان واکنش آن با رطوبت هوا وجود دارد.

عمر مفید

در شرایط نگهداری فوق ، این محصول تا حداقل یک سال قابل استفاده است.