ضد آب کننده نفوذی(محافظ نما)   ONW 14000

NANO TECHNOLOGY OPTIMAL (ONW 14000)

 

موارد مصرف نانو پایه آب آماده به کار  ONW 14000

سنگ، آجر ، گچ ، بتن ، نفوذ در سطوح افقی ، عمودی و ریز ترک ها

مزایا

پایه آب ، بدون تغییر رنگ و نفوذی ، ضد آب سازی سطوح ، مقاوم در برابر اشعه UV ، اجرای سریع و آسان ، بدون بو و عوارض شیمیایی ، برای استفاده داخلی و خارجی ، مقاوم در برابر باران های اسیدی ، دوستدار محیط زیست ، خاصیت آبگریزی با قابلیت تنفس

آماده سازی سطح

ابتدا سطح را کاملا تمیز کرده و با پمپ آب فشار قوی شستشو دهید. سطح آماده شده را پس از آن که بطور کامل بعد از مدت ۷ الی ۱۰ روز خشک شد(ملاک فقط خشک بودن سطح کار است)آماده اجرای ضد آب سازی می باشد.

نکات

  1. ابتدا محتوی ظرف را تکان دهید . سپس محلول را بدون مخلوط کردن با هیچ چیز دیگری روی سطح عاری از گرد ، غبار، چربی و خشک توسط قلم مو یا اسپری روی سطح اعمال نمایید.

  2. قبل از اجرای این محلول روی کل سطح، الزاما روی یک قسمت از سطح تست انجام دهید و پس از اطمینان یافتن از عدم اثر سوء ، آن را انجام دهید.

  3. سطح پوشش دهی محلول : برای آجر ۴ متر مربع و برای سنگ ۶ متر مربع (پوشش واقعی به خلل و فرج سطح بستگی دارد.)

  4. هیچ گاه استفاده از محلول را به صورت نیمه کاره رها نکنید . همیشه آن قدر به کار ادامه دهید تا سطح کاملا اشباع شود ( تا ۲ یا ۳ دقیقه بعد از اسپری کردن دیگر جذب ندارید و نباید روی سطح اشباع شده محلول را اجرا نمود) این کار باعث می شود تا سطح در برابر آب مقاوم سازی شود و زمانی که سطح خشک شد دیگر به محلول اجازه جذب نمی دهد .

  5. به منظور سخت شدن و افزایش پایداری پوشش محلول مدت ۲۴ ساعت بعد از اجرا ، زمان نیازاست . در این مدت بهتر است از رفت و آمد و رطوبت روی سطح اجرا شده خودداری کنید .

شرایط نگهداری

محصول را در جای خشک و خنک در دمای بین ۵ تا ۴۵ درجه سانتیگراد به دور از نور خورشید ، گرما ، منبع جرقه ، باران و آب های جاری نگهداری کنید. بعد از هر بار استفاده درب آن را محکم ببندید چرا که امکان واکنش آن با رطوبت هوا وجود دارد.

عمر مفید

در شرایط نگهداری فوق ، این محصول تا حداقل دو سال قابل استفاده است.