ضد آب کننده نفوذی(محافظ نما)  10001

نانو ۱۰۰۰۱ یک ماده غیر سمی می باشد که بوسیله تکنولوژی نانو طراحی و فرآوری شده است. با توجه به آنکه سطوح مصالح ساختمانی تمایل زیادی به جذب آب دارند پس از اعمال محلول رقیق شده بر روی سطح ، پوشش ضدآب کننده با سرعتی بسیار بالا نفوذ کرده و پس از تبخیر آب ، مواد نانو استفاده شده در فرمولاسیون با دی اکسید کربن موجود در هوا واکنش داده و یک شبکه پلیمری آبگریز غیر قابل حل در آب را ایجاد می کنند . بدین ترتیب سطح مورد نظر بدون تغییر رنگ آبگریز می شود.
سطوح قابل اعمال بوسیله محصول شامل تمامی سطوح بتنی ، آجری ، گچ ، موزائیک ، کاشی ، سنگ طبیعی و سنگ مصنوعی می باشند. همچنین از محصول می توان به عنوان آستری رنگ نیز استفاده نمود.

ویژگی های نانو ۱۰۰۰۱

– این محصول از حرکت موئینگی آب بر روی سطوح مصالح ساختمانی جلوگیری می کند.
– ضد قارچ ،کپک و جلبک در مناطق بارانی و مرطوب می باشد در نتیجه سطح نما همیشه تمیز است.
– خاصیت خود تمیز شوندگی (دوده و گردوغبار با گذشت زمان به داخل سطح مصالح نفوذ نکرده و با بارش باران و یا پاشیدن آب بر روی سطح ، همانند روز اول تمیز می گردد).
– از یخ زدگی و فروپاشی مصالح جلوگیری می نماید.
– ضد اشعه ماوراء بنفش خورشید می باشد.
– غیر سمی و بدون آلودگی های محیط زیستی می باشد.
– دارای طول عمر بالا می باشد.

نانو ۱۰۰۰۱ را می توان با نسبت ۱ (نانو) با ۱۰ لیتر آب رقیق نمود.محلول رقیق شده با آب را با استفاده از برس ، قلمو و سایر روش های متداول پوشش دهی بر روی سطح اعمال نموده و مدت زمان ۲۴ ساعت برای انجام واکنش ها فرصت داده شود . پس از پایان زمان واکنش سطح بدون تغییر در رنگ ، ضد آب خواهد شد.

نوع بسته بندی ۱ کیلو گرمی می باشد.