پوشش جلا دهنده و براق کننده، محافظ نما OWS 8000

NANO TECHNOLOGY OPTIMAL (wax OWS 8000)

موارد مصرف رزین پایه حلال  OWS 8000

سنگ و آجر ایستاده نما ، طبیعی و مصنوعی ، برای سطوح عمودی

مزایا

پایه حلال ، با تغییر رنگ ، ضد آب سازی سطوح ، مقاوم در برابر اشعه  UV، اجرای سریع و آسان ، برای استفاده داخلی ، دوستدار محیط زیست ، قابل شستشو و براق کننده

آماده سازی سطح

ابتدا سطح را کاملا تمیز کرده و با پمپ آب فشار قوی شستشو دهید. سطح آماده شده را پس از آن که بطور کامل بعد از مدت ۷ الی ۱۰ روز خشک شد (ملاک فقط خشک بودن سطح کار است) ، آماده اجرای ضد آب سازی می باشد.

نکات اجرا

  1. ابتدا محتوی ظرف را تکان دهید . و سپس محلول را روی سطح عاری از گرد ، غبار، چربی ، و خشک توسط قلم مو یا اسپری اعمال نمایید.

  2. قبل از اجرای این محلول روی کل سطح، الزاما روی یک قسمت از سطح تست انجام دهید و پس از اطمینان یافتن از عدم اثر سوء ، آن را انجام دهید.

  3. سطح پوشش دهی : برای آجر هر لیتر ۴ متر مربع و برای سنگ ۶ متر مربع می باشد . (پوشش واقعی به خلل و فرج سطح بستگی دارد) و برای پوشش دهی بهتر می توان با فاصله زمانی ۱۲ ساعت لایه دیگری ایجاد نمود.

  4. به منظور سخت شدن و افزایش پایداری پوشش محلول مدت ۲۴ ساعت بعد از اجرا ، زمان نیاز است . در این مدت بهتر است از رفت و آمد و رطوبت روی سطح اجرا شده خودداری کنید.

شرایط نگهداری

محلول را در جای خشک و خنک در دمای بین ۵ تا ۴۵ درجه سانتیگراد به دور از نور خورشید، گرما ، منبع جرقه ، باران و آب های جاری نگهداری کنید . بعد از هر بار استفاده درب آن را محکم ببندید چرا که امکان واکنش آن با رطوبت هوا وجود دارد.

عمر مفید

در شرایط نگهداری فوق ، این محصول تا حداقل دو سال قابل استفاده است.