عایقکاری و آب بندی سطوح

عایق سیمان لاستیکی دو جزئی

کاربرد:

  1. ایزولاسیون استخرهای آب , منابع بتنی آب , مخازن نفت , عایق بندی روف گاردن و چاله های آسانسور.

  2. محافظت سازه های بتنی و فولادی مجاور آب دریا در مقابل نفوذ مخرب انواع نمک ها و کربنات ها.

  3. پوشش کامل ترک ها و شکاف ها با انعطاف پذیری بسیار بالا.

مزایا:

پوشش عایق سیمان لاستیکی سیمکا یک محصول دوجزئی با قابلیت انعطاف پذیری بالاست که ضمن عایق کردن سطوح و مقاومت مطلوب در مقابل فشارهای مثبت و منفی , ترک های سطحی را نیز پوشانده و مانع تنفس مصالح نمی گردد .

این محصول دارای عمر طولانی , مقاوم در مقابل اشعه UV , مقاوم در مقابل سرما و گرمای شدید , بهترین مانع جهت نفوذ نمک ها و انواع کربنات ها به سازه های بتنی و افزایش عمر موثر آنها تا چند برابر است.

تنوع رنگ:

پوشش عایق لاستیکی سیمکا معمولا به رنگ کرم تولید می گردد , اما امکان عرضه ی آن در تمامی رنگ های طیف هفت گانه شامل زرد , قرمز , سبز , آبی , قهوه ای , نارنجی و مشکی وجود دارد.

روش اجرا:

تمامی محتویات هر دو جزء (B  و A) را یک به یک با هم مخلوط کرده تا کاملا همگن و یک دست گردد .

مخلوط حاصل را به وسیله قلم مو , غلطک , تی و یا پاشش , حداقل در دو لایه (با فاصله دو تا سه ساعت) روی سطح زیر کار که قبلا کاملا تمیز شده است , اجرا نمایید. در کنج های فاقد ماهیچه از نوار تیپ فایبر گلاس  ۲۰ سانتی در محل تلاقی سطوح افقی و عمودی بین دو لایه سیمکا پلاست استفاده نمایید.

مقدار مصرف در دولایه بسته به ضخامت لایه ها بین ۱٫۵ تا ۲٫۵ کیلوگرم در هر متر مربع متغیر است.

جهت افزایش مقاومت در برابر فشارهای منفی , اجرای یک لایه جزء B به تنهایی به صورت پرایمر و قبل از اجرای سیمکا پلاست دوجزئی توصیه می گردد.

بسته بندی:

این محصول به صورت دو جزئی شامل یک بسته پودر و یک بسته مایع مجموعا به میزان ۱۳٫۵ کیلوگرم عرضه می گردد. در تناژهای بالا امکان تغییر بسته بندی به درخواست مشتری امکان پذیراست.