مرکز تخصصی مصالح نوین ساختمانی یونیک

آرتاسیل

اپرا

فلکس

ارائه خدمات با بهره گیری از متد نوین و پیشرفته همراه با بالاترین قابلیت اطمینان نسبت به دیگر رقبای مشابه و رعایت اصول والای انسانی ، استانداردهای کیفی ، ارگونومیکی و زیست محیطی با بیش از یک دهه فعالیت ارتقاء سطح معماری و ایجاد تحولات در صنعت ساختمان با بهره گیری از توان فنی ، مهندسی و نیروی مشخص در زمینه طراحی و اجرایی ، آمادگی خود را جهت پروژه های ساختمانی با شهروندان عزیز اعلام میدارد.

جهت اطلاعات تکمیلی و پروژهای اجرایی کلیک کنید

 • این محصول از حرکت موئینگی آب بر روی سطوح مصالح ساختمانی جلوگیری می کند.
 • ضد قارچ ،کپک و جلبک در مناطق بارانی و مرطوب می باشد در نتیجه سطح نما همیشه تمیز است.
 • خاصیت خود تمیز شوندگی (دوده و گردوغبار با گذشت زمان به داخل سطح مصالح نفوذ نکرده و با بارش باران و یا پاشیدن آب بر روی سطح ، همانند روز اول تمیز می گردد).
 • از یخ زدگی و فروپاشی مصالح جلوگیری می نماید.
 • دارای طول عمر بالا می باشد.
 • ضد اشعه ماوراء بنفش خورشید می باشد.
 • غیر سمی و بدون آلودگی های محیط زیستی می باشد.

 • جهت نمایش بیشتر تصاویر و بزرگ نمایی روی یکی از عکس ها کلیک کنید

  جهت نمایش بیشتر تصاویر و بزرگ نمایی روی یکی از عکس ها کلیک کنید

  یکی دیگر از پرکاربردترین مصالحی که در ساختمان‌سازی از آن استفاده می‌شود کاشی و سرامیک است که خود انواع متعددی دارد و در قسمت‌های مختلف یک ساختمان ازجمله آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی، حیاط، پارکینگ و حتی نمای ساختمان، گلخانه و حوض‌های تزئینی کاربرد دارند.

  به طور کلی از ویژگی‌های مثبت سرامیک مقاومت فیزیکی بالا و مقاومت دربرابر یخ‌زدگی می‌باشد، یکی دیگر از ویژگی مهم آن ضدحریق بودن آن است و اینکه در برابر آتش تغییر شکل نمی‌دهد، با گذشت زمان تغییر رنگ نمی‌دهد و در برابر اشعه خورشید هم مقاوم است. کاشی و سرامیک تفاوت چندانی ندارند، لعابی که روی قسمت سخت کاشی را می‌پوشاند و شکل زیبایی به آن می‌دهد، می‌تواند از جنس‌های مختلفی باشد که اگر از سرامیک باشد به آن کاشی سرامیک یا سرامیک گفته می‌شود. البته در گذشته ابعاد کاشی‌ها هم کوچک‌تر از سرامیک بود، اما الان کاشی‌ها هم در ابعاد گوناگون و متنوعی تولید می‌شوند.

  آجر یکی از رایج‌ترین مصالح ساختمانی است که به دلیل خصوصیات ذاتی آن یعنی پایداری در برابر سرما، گرما، رطوبت و زیبایی ظاهری مورد توجه همگان قرار گرفته است. این خواص باعث شده به عنوان پرمصرف‌ترین مصالح در ساختمان محسوب شود و زیبایی و الگوی حاصل از آجر چینی موجب شده به صورت نما در داخل و خارج بنا مورد استفاده قرار بگیرد و هویتی خاص به ساختمان ببخشد. استفاده از آجر به عنوان فرش کف، پله و محوطه‌سازی فارغ از مقاومت مطلوب آن ویژگی‌های این مصالح کویری را در تمام شرایط اقلیمی بیشتر به نمایش می‌گذارد.

  آجر با وجود گذشت قرون، هنوز مدرن است و همراه با زمان پیش می‌رود.

  جهت نمایش بیشتر تصاویر و بزرگ نمایی روی یکی از عکس ها کلیک کنید